XX. ročník VC Louny mláďat, mladších a starších žáků a žákyň

Dne 23. 04. 2016 proběhl v Lounech XX. ročník VC mláďat, mladších a starších žáků a žákyň. Zúčastnilo se 220 závodnic a závodníků. Za Judo Ústí nad Labem startovalo 6 mláďat,  4 mladší a 2 starší žáci a žákyně. Našim závodníkům se podařilo vybojovat 2 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile, 2x čtvrtá, 2x pátá místa a jedno sedmé.

Jmenovitě:

1. místo přesvědčivými výkony vybojovali mládě Lucie Klazarová a ml. žák Vít Kunz.
  2. místo obsadil v kategorii mláďat Václav Žejdlík a v kategorii mladší žákyně Eliška Janotová.
  3. místo vybojoval v kategorii mláďata nejmladší z výpravy Judo Ústí nad Labem Lukáš Ďurčík, František Szabó a Petr Brzokoupil.
  4. místo obsadil v kategorii mláďat Daniel Náhlovský a v kategorii starší žáci Pavel Frejlach, který zatím získává závodní zkušenosti.
  5. místo obsadili po nevydařeném boji o 3 místo v opravách Adam Křivský a Václav Podráský.

Nedařilo se Tomášovi Klazarovi, který svými výkony nestačil na soupeře a obsadil tak sedmé místo.

„Všichni naši svěřenci podali bojovné výkony. V utkáních se projevily drobné nedostatky a projevilo se, že pravidelná píle na tréninkách nese i úspěchy. Většina závodníků měla vyhrané minimálně jedno utkání. Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho oddílu.“ uvedl trenér Teuscher