VC Chomutova 2017

Dne 11.6.2017 se oddíl Judo Ústí nad Labem zúčastnil Velké ceny mladšího žactva v Chomutově. Za Judo Ústí nad Labem se ČP zúčastnili 4 závodníci, kteří dokázali vybojovat 1 x 2. místo, 1 x 3. místo a 1 x 5. místo.

Jedinou stříbrnou medaili vybojovala Eliška Janotová v kategorii do 32 kg. Eliška 2 utkání vyhrála a o zlatou medaili jí připravila dobře připravená soupeřka z Teplic. Bronzovou medaili pak vybojoval v kategorii do 55 kg Vít Kunz, kterému nevyšel 1 zápas ve vyřazovacích bojích a musel tak bojovat o 3. místo. To se mu povedlo a mohl tak slavit bronz. Stejně si pak vedl v kategorii +60 kg i Jiří Černý, který však utkání o 3. místo prohrál a musel se tak spokojit s 5. místem. Bez umístění pak skončil v kategorii do 34 kg Vojtěch Dobrodinský, který prohrál obě své utkání na 1 pomocný bod.