Urbánek přeborníkem ČR ml. žáků 2015!

Dne 21.11.2015 se v Ostravě konal přebor mladšího žactva. Za Judo Ústí nad Labem se sítem Českých pohárů na přebor probojovali dva závodníci a to Roman Urbánek ve váhové kategorii do 60 kg a Johana Matějková ve váhové kategorii do 52 kg.

Zlatou medaili z přeboru ČR se do Ústí nad Labem po dlouhé době podařilo vybojovat Romanu Urbánkovi. Roman se skvělými výkony dostal přes vyřazovací boje, když soupeřům nedal šanci a svá utkání ukončil před časovým limitem. Ve finále se pak utkal se soupeřem, se kterým neměl žádné zápasové zkušenosti a hned z kraje utkání vedl. K vedení se mu podařilo ještě získat pro soupeře trest za pasivitu a utkání si pak do šťastného konce pohlídal.

Johana Matějková pak svým pěkným výkonem přidala 6. místo, za což se Judo Ústí nad Labem v celkovém počtu medailí umístilo na skvělém 10. místě v konkurenci 58 klubů ČR.

“Z Romana máme velkou radost, nevynechal skoro žádný trénink a jeho umístění je skvělé a zasloužené. Johanka si zkusila svůj první velký turnaj a nevedla si vůbec špatně. Příští rok, kdy bude ještě v mladších žákyních, určitě dosáhne na medailové umístění” okomentoval výsledky trenér Judo Ústí nad Labem Kaulfus.

« z 2 »