Turnaj o Mělnický pohár

Ve dnech 29-30.9. 2018 se náš oddíl zúčastnil  Mělnického poháru.

1. den zasáhlo do bojů pět našich závodníků, Šimon Mizera, Karel Jelínek, Dominik Pyskatý, Daniel Náhlovský a Michal Šantora.

Šimon měl ve své váze 3 soupeře a i přes bojovný výkon se mu nepodařilo porazit své soupeře. Karel měl ve své kategorii 9 závodníků, podařilo se mu jednou zvítězit, ale bohužel dvě prohry mu zabránili zasáhnout do boje o medaile. Dominik v obou svých zápasech prokázal velkou bojovnost a nasazení, bohužel soupere nedokázal porazit. Daniel v prvním zápase prohrál ale následně vyhrál dva zápasy a bojoval o třetí místo, kde se mu nepodařilo zvítězit. Michal měl u prvního soupeře zpočátku převahu ale nepodařilo se mu ho udržet a prohrál, a v dalším boji již nepostoupil.

Druhý den se za náš oddíl zúčastnili čtyři závodníci, Eliška Janotová, Jiří Černý, Adam Křivský, Jaroslav Duna.

Eliška neměla ve své váze soupeře a nastoupila o váhu výše, její bojovny výkon, ale na soupeřky nestačil a skončila na třetím místě. Jirka se snažil, ale jeho soupeř měl více zkušeností. Adam mel ve své váze tri soupeře, v prvních dvou zápasech přesvědčivě zvítězil a postoupil do finále ve kterém po napínavém boji prohrál. Jarda neměl ve své kategorii soupeře a tedy nemohl nastoupit.

Chtěli bychom všechny závodníky pochválit za nasazení a bojovnost, trenéři Kateřina Kaulfusová a Jiří Janota.