Turnaj nadějí Ústí nad Labem

Dne 7. 11. 2015 se sjelo změřit své síly do sportovní haly TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem na Turnaj Nadějí 2015 na 168 judistů v kategoriích mláďat, mladších žáků a žákyň z 22 klubů juda. Za Judo Ústí nad Labem startovalo po delší době větší počet závodníků: 14 mláďat a 4 mladší žákyně a žáci. Našim závodníkům se podařilo vybojovat 4 zlaté, 3 stříbrné a 8 bronzových medailí. Jmenovitě: 1. místo přesvědčivými výkony vybojovali mláďata František Szabó, Lucie Klazarová, Eliška Janotová a ml. žák Roman Urbánek; 2. místo obsadili v kategorii mláďat Adam Křivský, Karel Zdešek a v kategorii mladší žákyně Johana Matějková; 3. místo vybojovali mláďata Vít Kunz, Tomáš Koudelka, Adéla Seifertová, David Novotný, Daniel Náhlovský, Podráský Václav, Petr Brzokoupil a mladší žák Filip Ráž. Nedařilo se Maxmiliánovi Schulzemu, Tomášovi Klazarovi a Ondrovi Černému, kteří svými výkony nestačili na soupeře a nepostoupili do dalších bojů.

„Všichni naši svěřenci podali bojovné výkony. V utkáních se projevily opět drobné nedostatky a ukázalo se, že skutečně pravidelná píle na trénincích nese i úspěchy. Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho oddílu.“ uvedli trenéři Sůsa a Teuscher