MT Varšava 2015

Ve dnech 26. a 27. září 2015 se konal v Polsku ve Varšavě velmi dobře obsazený mezinárodní turnaj. Kromě domácích závodníků se ho zúčastnili závodníci Německa, Ukrajiny, Běloruska, Ruska, Slovenska, Maďarska, Slovinska a Česka. Judo Ústí nad Labem reprezentovalo 6 závodníků.

Nejlépe si vedla v kategorii U17 do 52 kg Kateřina Kaulfusová, která se dvěma výhrami a dvěma prohrami obsadila skvělé 7. místo. Velmi pěkným výkonem se předvedl v kategorii U17 do 55 kg Zdeněk Ráž, který v 1. kole dokázal vyhrát, ale ve 2. kole nestačil na později stříbrného závodníka z Ukrajiny. V opravných bojích pak po velkém boji nestačil na závodníka Polska. Další závodníci Tomáš Kaulfus (U15 do 46 kg), Adam Teuscher (U15 do 66 kg), Kateřina Machačová (U15 do 40 kg) a Jana Menghinová (U15 do 70 kg) bohužel v 1. kolech na soupeře nestačili a nepostoupili ani do opravných bojů.

“Výsledky mohly být trošku lepší, ale závodníci nepředvedli špatné výkony., ale některým se bohužel nevedlo. V Teplicích na ČP si snad budeme vést lépe. Dík patří i trenérovi Pavlu Machačovi, který nám na těchto závodech velmi pomohl”  sdělil trenér Kaulfus.

Výsledky turnaje: http://www.wjo.org.pl/index.php?m=2015_18&lg=en

« z 2 »