Grossräschen, SRN – 2. den

Dne 7.5.2017 se po dorostencích a starších žácích vydali do německého Großräschenu i mladší žáci a mláďata. Tento den za Judo Ústí nad Labem nastoupilo 8 závodníků, kteří dokázali vybojovat 3x 1. místo, 1 x 2. místo, 1 x 3. místo a 3 x 5. místo.

První bojoval v kategorii U9 do 28 kg Karel Jelínek. Kája jeden zápas smolně prohrál na 1 pomocný bod, ale zbytek zápasů vyhrál před časovým limitem a v konečném součtu bodů mu to stačilo na skvělé 1. místo.

V kategorii U11 se představili 3 závodníci Judo Ústí nad Labem. Jedinou medaili vybojoval v kategorii do 55 kg Patrik Rössler, který skončil na 3. místě. Další dva závodníci Dobrodinský Jakub (do 32,5 kg) a Náhlovský Daniel (do 37 kg) přes pěkné výkony obsadili 5. místa.

V kategorii U13 soutěžili za Judo Ústí nad Labem3 kluci a 1 dívka. Skvělý výkon podali Vojtěch Dobrodinský (do 36 kg) a Vít Kunz (do 55 kg). Oba dva nedali soupeřům šanci a všechna svá utkání (oba 4x) vyhráli a obsadili tak 1. místa. Eliška Janotová (do 34 kg) smolně prohrála jediný zápas na 1 pomocný bod v Golden Score, ale zbytek utkání dokázala vyhrát před časovým limitem a získala tak 2. místo. Poslednímu v kategorii U13 Adamovi Křivskému (do 31,5 kg) se nedařilo a obsadil 5. místo.