Český pohár Teplice 2015

Dne 3. října 2015 se v Teplicích konal poslední z Českých pohárů, kterého se zúčastnilo 835 závodníků. Za Judo Ústí nad Labem se zde představilo 10 závodníků a nevedli si vůbec špatně, když vybojovali 1 x zlato, 2 x stříbro, 3x 5. místo a 1 x 7. místo.

Zlatou medaili se podařilo vybojovat staršímu žákovi Tomáši Kaulfusovi ve váhové kategorii do 46 kg, když 3-mi výhrami postoupil do finále této váhové kategorie, kde před časovým limitem porazil svého soupeře a obsadil tak 1.místo.

Stříbrné medaile pak vybojovali mladší žák Roman Urbánek a dorostenka Kateřina Kaulfusová. Romanovi se to povedlo ve váhové kategorii do 60 kg, když hladce prošel až do finále této kategorie, kde narazil na stejného soupeře jako na ČP Brno, kterému po boji na yuko podlehl. Kačka závodila ve váhové kategorii do 52 kg, kde se jí podařilo 4x vyhrát a prohrála jen s vítězkou této váhové kategorie, což stačilo na skvělé 2. místo.

Pátá místa vybojovali mladší žákyně Johana Matějková (do 52 kg), starší žákyně Jana Menghinová (+ 63 kg) a dorostenec Zdeněk Ráž (do 55 kg). 7. místo pak přidal dorostenec Jiří Jangl (do 60 kg). Bohužel se nedařilo mladším žákům Filipu Rážovi (do 38 kg) a Tomáši Klazarovi (do 42 kg) a staršímu žákovi Adamovi Teuscherovi (do 66 kg), kteří neprošli přes 1. kola a na turnaji skončili.

“Závodníkům bychom chtěli poděkovat za výkony, teď nás již čeká jen příprava na PČR a MČR, kde bychom také rádi uspěli” sdělili trenéři Judo Ústí Kaulfus a Teuscher.