Český pohár Jablonec 2018

Ve dnech 17. a 18. března 2018 se konal druhý z Českých pohárů, tentokrát v Jablonci. Na velmi dobře obsazeném turnaji dne 17.3.2018 soutěžilo 7 závodníků Judo Ústí. Nejlépe si vedla v kategorii U13 do 57 kg Lucie Klazarová, která nedala svým soupeřkám šanci a vybojovala skvělé 1. místo. Tento den zabojovaly i další dvě závodnice Eliška Janotová (U15 do 36 kg) a Johana Matějková (U15 do 57 kg), které k vybojovanému zlatu přidaly 3. místa. Smolné 9. místo pak ještě přidal Vít Kunz (U15 do 66 kg), který dokázal 2x vyhrát a 2x prohrát. Dan Náhlovský (U13 do 38 kg), Vojtěch Dobrodinský (U15 do 42 kg) a Jiří Černý (U15 +73 kg) svá utkání prohráli, ale i tak nasbírali zkušenosti z velkého turnaje.

Druhý den se představilo 6 závodníků kategorie U18. Nejlépe si vedl Tomáš Kaulfus (do 60 kg), který vybojoval 1. místo a rozšířil tak sbírku medailí Judo Ústí z předešlého dne. Velmi hezkým výkonem pak vybojovala 3. místo Kateřina Machačová (do 48 kg), která prohrála jen v semifinále. Bez umístění, ale s posbíranými zkušenostmi skončili Tomáš Klazar (do 50 kg), Roman Urbánek (do 66 kg), Robin Sotner (do 73 kg) a Jaroslav Duna (do 81 kg).

Výsledky:

1. místo – Lucie Klazarová (U13 do 57 kg), Tomáš Kaulfus (U18 do 60 kg)
  2. místo – Eliška Janotová (U15 do 36 kg), Johana Matějková (U15 do 57 kg), Kateřina Machačová (U18 do 48 kg)