Český pohár Chomutov

Dne 11.6.2016 se uskutečnil Český pohár mladšího a staršího žactva a dorostu v Chomutově. Za Judo Ústí nad Labem se ho zúčastnilo 11 závodníků, kteří dokázali vybojovat 1 x 1. místo, 1 x 2. místo, 2 x 3. místo a 1 x 5. místo. V hodnocení klubů skončilo Judo Ústí nad Labem v hodnocení mladších žákyň na krásném 2. místě a v celkovém hodnocení dle získaných medailí na 19. místě z 97 hodnocených klubů.

Zlatou medaili vybojovala v kategorii mladších žákyň do 28 kg po krásném výkonu Eliška Janotová. Stříbrnou medaili pak přidala 3-mi výhrami v mladších žákyních do 57 kg Johana Matějková. Bronzové medaile vybojovali starší žák do 60 kg Roman Urbánek a dorostenka do 57 kg Kateřina Kaulfusová. 5. místo vybojovala Jana Menghinová, která bohužel bojovala se zlomeným malíčkem na noze, který si zlomila v 1 utkání a toto zranění pak ovlivnilo i boj o medaile. Ostatní závodníci Vít Kunz, Václav Podráský, Tomáš Klazar, Ondřej Beránek, Adam Teuscher a Tomáš Kaulfus i přes bojovné výkony bohužel do medailových bojů nezasáhli.