Český pohár Chomutov 2017

Dne 10.6.2017 se oddíl Judo Ústí nad Labem zúčastnil Českého poháru dorostu a staršího žactva v Chomutově. Za Judo Ústí nad Labem se ČP zúčastnilo 7 závodníků, kteří dokázali vybojovat 1 x 2. místo, 3 x 3. místo a 1 x 7. místo.

Jedinou stříbrnou medaili vybojoval starší žák Roman Urbánek ve váhové kategorii do 66 kg. Roman úspěšně prošel až do finále této kategorie, kde se však zranil (3 týdny sádra na ruce) a musel z boje odstoupit.

Bronzovou medaili vybojovala ve starších žákyních do 57 kg i Johana Matějková. I Johana musela bojovat se zraněním obličeje a nosu, ale i přes bolest dokázala v této váhovce vybojovat 3. místo.

V dorostu pak přidali 3. místa Tomáš Kaulfus ve váhové kategorii do 60 kg, kde prohrál po boji jen s vítězem této váhové kategorie Janem Svobodou z Litoměřic a Kateřina Machačová ve váhové kategorii do 48 kg dorostenek.

7. místo přidal na svém prvním Českém poháru starší žák Jaroslav Duna ve váhové kategorii do 73 kg, který tak získal dobrou zkušenost s velkými turnaji.

Bez umístění skončili Adam Teuscher, kterému se podařilo zhubnout až do váhové kategorie dorostu do 66 kg a starší žák Robin Sotner, který startoval na svém prvním ČP v kategorii do 66 kg.

Umístění:

2. místo – Roman Urbánek (U15 do 66 kg)

3. místo – Johana Matějková (U15 do 57 kg), Kateřina Machačová (U18 do 48 kg), Tomáš Kaulfus (U18 do 60 kg)