30. Mixpokal – Einzelturnier Werdau, SRN

Dne 9.5.2015 se závodníci Judo Ústí nad Labem kategorií U13 a U15 zúčastnili turnaje v německém Werdau. Turnaj byl kvalitně obsazen a závodníci Judo Ústí nad Labem dominovali ve svých váhových kategoriích.

První do bojů vstoupil jediný závodník kategorie U13 Tomáš Klazar (do 42 kg). Tomáš své první utkání vyhrál a s dalším soupeřem si to rozdal o 1. místo. Zde však již neuspěl a na trest bohužel prohrál a obsadil tak 2. místo. Další 4 závodníci startovali ve věkové kategorii U15, kde všichni dokázali vybojovat zlaté medaile. V kategorii +63 kg se představila Jana Menghinová, která obě svá utkání vyhrála před časovým limitem. Stejně si vedl i ve váhové kategorii do 60 kg Adam Teuscher, který jedno ze svých utkání ukončil ukázkovým hodem na de ashi harai. Další 1. místo vybojovala ve váhové kategorii do 40 kg Kateřina Machačová, která také své utkání vyhrála před časovým limitem. Čtyřmi výhrami před časovým limitem vybojoval pak poslední zlatou medaili Tomáš Kaulfus ve váhové kategorii do 43 kg.

“S předvedenými výkony jsem spokojen, turnaj byl nečekaně dobře obsazen a závodníky dobře prověřil” sdělil trenér Zdeněk Kaulfus.