10. ročník JUNIOR CUP 2015 TEPLICE

Dne 14. 11. 2015 se sjelo změřit své síly do sportovní haly SK Judo Teplice na 10. ročník JUNIOR CUP 2015 na 250 judistů v kategoriích mláďat, mladších a starších žáků a žákyň z 15 klubů juda. Za Judo Ústí nad Labem startovalo 11 mláďat a 2 mladší žáci. Jiří Černý si vyzkoušel boje i v kategorii mladší žáci, kde se neztratil. Našim závodníkům se podařilo vybojovat 6 zlatých, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile. Celkově v pořadí klubů jsme obsadili 6. místo, škoda, že nejelo více našich závodníků! Jmenovitě: 1. místo přesvědčivými výkony vybojovali mláďata Adam Křivský, Lucie Klazarová, Jiří Černý, Podráský Václav, Ondřej Černý a Vít Kunz; 2. místo obsadili v kategorii mláďat Eliška Janotová, Karel Zdešek, Patrik Rőssler, Maxmilian Schulze a v kategorii mladší žáci do 55 kg Jiří Černý; 3. místo vybojovali mládě David Novotný a v kategorii mladší žáci Matyáš Krejčí a Jaroslav Duna.

„Všichni naši svěřenci podali bojovné výkony. Patrik a Jarda byli na svých prvních závodech. Jirka si vyzkoušel kategorii, ve které bude závodit od příštího roku. V utkáních se projevily drobné nedostatky a ukázalo se, že opravdu pravidelná píle na trénincích nese i úspěchy. Všem gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho oddílu.“ uvedl trenér Teuscher.